صفحه اصلی > اخبار  > آرشيو اخبار  
پیوندهای مرتبط

سامانه جامع آموزش (سجا)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
دانشگاه مجازی المصطفی
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
بانک جامع تبلیغ
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
اسلام‌کوئست.نت
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
نامه به جوانان غربی (letter4u)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
سرشمار؛ سرویس نظرسنجی
آشنایی دانش‌آموختگان با بنیاد خیرین المصطفی

تعداد بازدید: 5275

 گروه گزارش: دانش‌‌آموختگان جامعه‌المصطفی، ضمن نشستی با مدیرعامل و هیئت مدیره بنیاد خیرین المصطفی، با برخی از فعالیت‌های این بنیاد آشنا شدند.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع‌رسانی جامعه‌المصطفی، «آقای مقصودی»، مدیرعامل بنیاد خیرین المصطفی، بیان نمود: بنیاد خیرین،‌ بخش جدیدی در جامعه‌المصطفی به شمار می‌رود. تا چندی پیش، خلأ زیادی وجود داشت و نمی‌توانستیم از ظرفیت‌های عاشقان و شیفتگان مکتب اهل بیت به خوبی بهره ببریم.

وی ادامه داد: بنیاد خیری المصطفی از سال 1389 پایه ریزی شد و کارهای اجرایی‌اش را آغاز نمود. در این مدت، بیشتر کارهای بنیاد در ایران و قم متمرکز بوده است. یکی از کارهای انجام‌شده، تلاش در راه رفع مشکلات مسکن طلاب بوده است. در قم، تعدادی واحدهای مسکونی با حمایت بنیاد آماده می‌شود. بدین ترتیب، در نظر داریم دست کم هزار واحد مسکونی را آماده نماییم. همچنین یک مدرسه در حال ساختن برای فرزندان طلاب است. افزون بر این، در اروپا نیز فعالیتی داشته‌ایم. ساخت مسجدی هم در نیجریه آغاز شده است.

آقای مقصودی با اشاره به فعالیت‌های فرهنگی بنیاد، اظهار داشت: فعالیت‌‌های بنیاد، براساس ضرورت و اولویت انجام می‌شود. در کشورهایی که فعالیتی داریم، بر همکاری با آن کشور اهتمام داریم. برای سال آینده، به دنبال ایجاد شعب بین‌المللی هستیم. از دانش‌آموختگان می‌خواهیم که ما را در این زمینه یاری کنید و در کشور متبوعتان، چنین شعبه‌ای راه‌اندازی شود. اولویت ما در هزینه کردن کمک‌هایی هم که از خیرین هر کشور دریافت خواهد شد، کشور مربوط است.

وی تصریح کرد: امیدواریم از سال آینده، سایت بنیاد راه‌اندازی شود که می‌توانید برخی اطلاعاتی را درباره بنیاد خیرین، در آن بیابید. بنیاد در حال حاضر، هزار نفر عضو دارد و به دنبال عضوگیری هستیم.

حجت‌الاسلام والمسلمین‌ معارفی نیز ارتباط دانش‌آموختگان را با بنیاد خیرین المصطفی ضروری دانست و از دانش‌‌آموختگان خواست مواردی را که لازم می‌بینند، به آقای مقصودی منتقل نمایند.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج