صفحه اصلی > اخبار   
پیوندهای مرتبط

سامانه جامع آموزش (سجا)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
دانشگاه مجازی المصطفی
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
بانک جامع تبلیغ
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
اسلام‌کوئست.نت
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
نامه به جوانان غربی (letter4u)
- - - - - - - - - - - - - - - - - -
سرشمار؛ سرویس نظرسنجی
معاون ارتباطات المصطفی در نشست اخلاقی و انقلاب اسلامی

تعداد بازدید: 3266

گروه گزارش: نشست «اخلاق و انقلاب اسلامی»، از سلسله نشست‌های ششمین گردهم‌آیی دانش‌آموختگان جامعه‌المصطفی، بعد از ظهر امروز در سالن عارف‌الحسینی مجتمع آموزش عالی امام خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش مرکز خبر و اطلاع رسانی جامعه المصطفی، حجت‌الاسلام والمسلمین حکیم‌الهی، معاون ارتباطات و بین‌الملل جامعه‌المصطفی، در سخنانی، ضمن تشکر از معاون بین‌‌الملل دفتر مقام معظم رهبری(مدظله‌العالی) به دلیل حضور در این نشست، گفت: تعداد  دانش‌آموختگان المصطفی، براساس بانک اطلاعاتی ما، 31000 نفر است که از این تعداد، 19500 نفر از ایران و بقیه، از نمایندگی‌های المصطفی در خارج کشور دانش آموخته شده‌اند.

وی دانش‌آموختگان را سرمایه بزرگ اسلام و مسلمین برشمرد و دغدغه آنان را نشر اسلام ناب محمدی دانست و ابراز داشت: در این گردهم آیی 59 نفر از پنجاه کشور شرکت کرده‌اند که سیزده نفر از خواهران و بقیه، از برادران معزز هستند. هر یک از این عزیزان، در منطقه و کشور خویش موج‌آفرین هستند و نقش فعالی در نشر دانش و گفتمان اسلام ناب ایفا می‌کنند.

رئیس ششمین گردهم‌آیی دانش‌آموختگان جامعه‌المصطفی افزود: اهداف برگزاری گردهم آیی عبارت است از: تقویت روحی و معنوی، تقویت علمی، گسترش ارتباط المصطفی با آنان، آشنایی دانش‌آموختگان با آخرین دستاوردهای المصطفی و ایران، آشنایی متقابل دانش آموختگان و پیوند دل‌ها و عزم‌ها.

وی، حجت‌الاسلام والمسلمین قمی را از استادان سطوح عالی حوزه علمیه قم و سطوح مقطع دکتری دانشگاه برشمرد که در فلسفه و علوم انسانی ید طولایی دارد.

خاطرنشان می‌شود که در این نشست، «دکتر عبدالامیر عبودی»، امام جمعه ناصریه عراق و از دانش‌آموختگان المصطفی، مقاله‌ای ارائه نمود.


نظرات بینندگان
این خبر فاقد نظر می باشد
نظر شما
نام :
ایمیل : 
*نظرات :
متن تصویر:
 

خروج